Yulaf Ezmesinin Kedilere Zararı Var Mı?

esragncl

az önce kendime sütlü yulaf ezmesi hazırlayıp masaya bıraktım. yemek için geri döndüğümde kedim Atlas hepsini yemişti. hakkını yemeyeyim bana da iki üç kaşık bırakmış. kedime bi zararı olur mu?

4 CEVAP

LadyAndCat

Yulaf zarar vermez ama süt sevseler de biraz ishal yapacaktır ufaklığı :))
Siz de hiçbir şey bırakmayın sofrada. Biz bırakmıyoruz çünkü anında biteceğini biliyoruz :D

sarmanbirkedi

Ben kedimi tam sutlacima kafayı daldiracakken yakalayıp kaseyi son anda kurtarmistim

Natkarat

Bir dahaki sefere laktozsuz sütle yedirin daha keyifli yer. :D

LadyAndCat

Sarmanbirkedi
:))