Otobüs Ve Ya Araba Yolculuğu

Raubeyaz

2 kedim var ve onlar ile araba da ve ya otobüste yolculuk yaparken rahat olmaları için ayrı taşıma kaplarında mı taşımalıyım yoksa korkmasınlar diye ayrı mı?
Sizce klasik taşıma kabı mı daha iyi çanta şeklin de olanlar mı?

1 CEVAP

LadyAndCat

Klasik taşıma kutusunu öneririm.
Küçüklerse ve birlikte büyüdülerse aynı kutuda gidebilirler...
Rahatlamaları için yola çıkmadan 2 saat önce mama yenip ve çiş-kaka yapılmalı. Yolda çiş için ağlayan kedilerin olsun istemezsin:))
En iyi sakinleştirici onlarla konuşman...