Yavru Kedi İcin Royal Canin Mi Yoksa Nd Mi?

Yavru kedi kuru mama için sizce en iyi royal canin mi nd mi

3 CEVAP

ND tabiki de royal canin kedide bağımlılık yapıyor başka bir mamaya geçerken geçmesi çok zor oluyor veya geçilemiyor

onurtemiz

ND Kitten içerik olarak süper bir mama ülkemize gelen en iyi mamalardan biri. Veterinerlerin neredeyse hepsi 3 tane aynı markayı önerirler çünkü pazarlaması alması reklamı bu tarz beşeri faktörleri onlara daha kolaydır. Ha RC çok kötü bir mama değil ama NDnin yanında çok geride kalır.

pinarcaya

Kedime yavruyken rc verdim. 1 yasindan sonra ndye gectim. Gecerken hic bir sorun yasamadim. Ama simdiki aklim olsa yavruyken de nd verirdim.