Veteriner İç Parazit İlaç Getirtmek İçin Tc Kimlik Numaramı İstedi

Aysellimo

Merhaba,
Bahçede baktığım ve arada eve girip, çıkan kedim için veterinerden iç dış parazit damlası satın almak istedim. Bana iç parazit damlalarının kalmadığını, ama getirtebileceklerini söylediler. Bunun için TC Kimlik numaramın gerekli olacağını belirttiler. Ben de verdim. Ancak sonradan içim rahat etmedi. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Bu normal bir prosedür müdür ? Veteriner benim TC kimlik numaramı gösterip, başka ilaçlar da satın alabilir mi ? Teşekkürler.

5 CEVAP

Natkarat

İlk defa duyuyorum. Reçete yazacak desem eczaneden alan siz değilsiniz. Muhtemelen üzerinize kayıtlı kedi var mı diye bakmak istemiştir. Diğer türlü parazit ilaçlarında tc kimlik isteme gibi bir rutin yok.

kubrabekmez

İlaç için istemez herhalde, bence de kedi var mı diye kontrol içindir o. Benim veterinerim de Tc kimlik numaramı Tarım ve Orman Bakanlığı'ma kedimi kaydetmek için istemişti.

Aysellimo

Veteriner hekim, ilacı getirtmek için, bir sisteme girip, bir form doldurdu. Devletin artık bu prosedürü istediğini söyledi.

Aysellimo

Bu arada, kediyi de kaydetmiş oldu gerçekten. Kedinin aşı, parazit ilacı vs. yapılan işlemlerinin herhangi bir veteriner tarafından görüntülenebileceğini söyledi. Umarım dediğiniz gibidir. :)

Aysellimo

Bu arada, kediyi de kaydetmiş oldu gerçekten. Kedinin aşı, parazit ilacı vs. yapılan işlemlerinin herhangi bir veteriner tarafından görüntülenebileceğini söyledi. Umarım dediğiniz gibidir. :)

Aysellimo

Bu arada, kediyi de kaydetmiş oldu gerçekten. Kedinin aşı, parazit ilacı vs. yapılan işlemlerinin herhangi bir veteriner tarafından görüntülenebileceğini söyledi. Umarım dediğiniz gibidir. :)

Aysellimo

Bu arada, kediyi de kaydetmiş oldu gerçekten. Kedinin aşı, parazit ilacı vs. yapılan işlemlerinin herhangi bir veteriner tarafından görüntülenebileceğini söyledi. Umarım dediğiniz gibidir. :)

Aysellimo

Bu arada, kediyi de kaydetmiş oldu gerçekten. Kedinin aşı, parazit ilacı vs. yapılan işlemlerinin herhangi bir veteriner tarafından görüntülenebileceğini söyledi. Umarım dediğiniz gibidir. :)