Apartmanda Ki Kedi

Gulsahka

Merhabalar kaldığım apartta bir kedi var. Sürekli besliyoruz ve hava çok soğuk olduğu için apartmanda kalıyor. Ama geceleri ağlıyor sürekli sebebi ne olabilir. Biraz yaşı var gibi. Tahminen 1 yaşından büyük. Kısır olmadığı için olabilir mi? Yoksa acıkıyor mu acaba yine?

5 CEVAP

lwb

Belediyenize bu konuda güveniyorsanız, kısırlaştırma işlemini orda yaptırabilirsiniz.
Sokak kedilerini ücretsiz yapıyorlar ama kendi elinizle götürüp, kendiniz almanız lazım, yoksa kafalarına göre bölgeye bırakabiliyorlar.

lwb

Rica ederim ne demek,
Ona yapıcağınız en büyük iyiliklerden biri olur.

lwb

Apartmandan çıkmak mı derdi? Bunu gözlemlediniz mi?
çiftleşme çağırısı da yapıyor olabilir

Gulsahka

Hayır apartmandan çıkmak istemiyor çünkü en üst katta duruyor genelde. Durumum da yok öğrenci olduğum için kısırlaştırma için. Nedenini de bilmiyorum açıkçası üzülüyorum :(

Gulsahka

Anladım o zaman öyle yapayım. Olmadı üniversite hayvan hastanesi ile görüşürüm. Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz ve ilgilendiğiniz için. İyi geceler. Umarım kendisi iyi olur.