Corona Virüsü Taşıyan Yavru Kedinin Yaşama Şansı Nedir???

Anne kediden bulaşan corona virüsü yavruların ölümüne sebep olur mu?İmmuneks alıp vereyim mi?Doğal tedavi yöntemleri neler?Suyuna azıcık karbonat ya da sarımsak ya da sirke veya zeytinyağı kullanabilir miyim?

4 CEVAP

pinarcaya

Corona virusu baska bisey fip baska bisey. Ben sokaktan corona virusu tasiyan bir kediyi kurtardim. Yaklasik 2 senedir bizimle yasiyor. Veterinere goturup iyi bir bakimla bagisikligini yuksek tutup virusun fipe donmemesini saglamaniz lazim. Fipe dondugu anda kurtulusu yok. Corona bir cok kedide var. Bagisikliklarinin yuksek olmasi lazim bu kedilerin.

pinarcaya

Siz nasil anladiniz corona oldugunu?

Fib e veterinerlerin yaptığı yöntemler işe yaramıyor maalesef çok pis bi hastalık yavru kediler en fazla kaç günlük?

Anonymus552223

Iyi bakarsaniz fip olmaz. Evde temiz ve guvenli bir ortamda olacak zaten. Duzgun bir mamayla da besledi mi tamamdir. Yani normal kediye nasil bakiyorsaniz oyle kisaca.