Tüy Dökülmesi Mama

Ebrarh

tüyleri biraz sık dökülüyor nd tavuk alıyorum mama bitmekde üzere sizce hangi mamayı almalıyım

5 CEVAP

TATA4242

Ndnim kuzulu çeşitleri daha az döküyor,kedinin tahıla karşı hassas olup,olmadığına dikkat et veya et çeşidine.Tahılsız kullanmana rağmen bu şekilde ise,düşük tahıllıya,düşük tahıllıda böyle ise,tahılsıza geç.Eğer aşırı hassas ise,Bıldırcın Ördek Geyik eti olan (Pumpkin)modellerine bakabilirsin,içerik olarak Nddin diğer ürünlerinden daha iyi,sadece az biraz pahalı.

ND nin kuzulu veya balıklı çeşitlerini alabilirsiniz ama çoğu kişi kuzuluda daha az tüy dökülüyormuş diyor

Sselin1

N&d balikli da tüy döküyor dusuk tahilli ozelikle n&d tahilsiz da kullanmistim 3 ay pek farkli degil kuzulu ve ringa balikli kullanmistim ringa 1 tik daha iyidi tabi her kedide ayni etkiyi yapmaz. Farkli olarak fitmin purity kullanabilirsiniz icerigi guzel bir mama.

AyselZubeyir

Ben proplan kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Ebrarh

nd az tahıllı alıyorum zaten