Felix Yaş Mama Kullanan?

Aysenmstura

Felix yaş mama kullanıp kedisinde tüy dökülmesi yapan var mı?

11 CEVAP

TATA4242

Fiyatları gerçekden ucuz değil,açıkcası o içerikler yerine mırmır bile alınabilir veya üstüne az koyulup Nd alınabilir.

Sselin1

On günde 1 ödül mamasi seklinde verilebilir cunku iceriginde seker bile var. Ama haftada 1 yemenin de tüy dökülmesini yapacagini sanmiyorum tabi icindeki bir seye alerjisi varsa tüy dökülmesi kasinti vs olabilir.

Ben arada alıyorum ama içeriği berbat %8 mi ne et vardı

Catloveerr

@tata4242 nin dediği gibi fiyatı da ucuz değil. Ödül olarak çok nadir verebilirsiniz içeriği iyi değil şeker barındırıyor. Haftada bir schesir, gimcat, naturea, n&d, nutri feline verebilirsiniz bütçeniz yetiyorsa daha sıklıkla verin.

Aysenmstura

Bende haftada 1 veriyordum kedimde 1 aydır tüy dökülmesi fazlalaştı. Acaba yaş mamadan olabilir mi diye merak ettim.

dilaraxx

YA DEVAMLI VERİNCE TABİ TÜYÜ DÖKÜLÜYOR İÇERİĞİ DE ÇOK İYİ DEĞİL ONUN ŞİMDİ PURİNA FRİSKİES YADA PURİNA GOURMET VERİYORUM DAHA İYİ GİBİ BU AMA GÜNDE BİR TANE YOKSA KURU MAMA YEMİYOR

Hayatımızda ilk kez felixle isal oldu kedim

dilaraxx

KULLANDIM BİR SORUN OLMADI AMA UZUN VADEDE AĞIZ KOKUSU YAPIYOR

BalliBadem

Bizimkide bunun tavuklu havuçlusuna bağımlı oldu normal tavuk yemiyor onu saniyesinde yiyor ki eskiden tavuğun derisini bile yiyordu bizim burda satılmıyorda arada alabiliyorum off zaten hergünde verilmez o yaş mama

BalliBadem

Nasıl vaz geçebilir başka neyi o kadar iştahla yer

Alaracatlover

Ben proplan veriyorum ve n&d, nutri felinede iyi ayrıca