Sahiplendirme

Raubeyaz

İlan da koymuştum fakat buraya da koymam istiyorum.

Evde ki kedi fazlalığımdan dolayı ve güzelliğinden kolay yuva bulabileceğini bildiğim için Pamuk kızıma yuva arıyorum. . . . Pamuk 1,5 yaşında aşıları tam ankara kedisi. Çok yemek yemeyi sever ve uysal. Sırtınız da uyumayı sever hatta kafanıza bile çıkar. Özelliği ve güzelliği bu olsa gerek ki, oturup sizinle miyavlayarak konuşur. Asla mutfağa girmez, istemediğiniz yerlere çıkmaz. Kısır değil çünkü dişi kedilerin kısırlaştırılınca psikolojisi değişiyor. Veteriner de 50 tl kızgınlık giderici aşı yapılıyor, 1 seneden fazla yetiyor size. Şu an kızgınlık önleyen aşısı yapıldı. Yavrusu da sütten kesilmek üzere. Pamuk'a güzel bir yuva arıyorum. Evin tek kedisi olacak ve 18 yaş üstü sahiplendirme yapacağım. 18 yaş altı olanlar ailesi ile birlikte gelince teslim ederim. Maddi manevi tüm sorumluluğunu alacak, ona evladı gibi bakacak aile arıyorum. Takip şartı ile sahiplendireceğim. Kocaeli için de, ve İstanbul gibi uzak yerlerden isteyenler gelip alabilirler.

Aşı mama vs ücret talep edilmeyecek. Tamamen ücretsizdir. Hayvanlar satılmaz!
Cins kedisi olup, çiftleştirmek isteyenler kesinlikle yazmasın!!

10 CEVAP

karamelek19

Yalnız bildiğim kadarıyla o 50₺ lik yapılan aşı kısırlaştırmaya göre daha sağlıksız. Bence kısırlaştırma şartıyla sahiplendirin

karamelek19

Ayrıca psikolojisi değil de genelde kediler kısırlaştıktan sonra daha uysal oluyorlar ve emin olun kız kedilerde kısırlaştırma çoğu hastalığı önlüyor

Raubeyaz

Sahiplendireceğim kişiye kısırlaştırma şartı ile vereceğim, sadece kendim neden kısırlaştırmadığımı söyledim

karamelek19

Çok daha sağlıklı olur umarım pamuk için :) zaten doğum yapmış birkaç kez daha doğum yaparak yorulmamış olur :) bahtı açık olsun inşallah sevgi dolu bir yuvası olur

Anonymus552223

1 hafta mi? Biz hemen o gun aliyoruz. Duzgun veteriner bulup kisirlastirin riske atmayin bence.

TATA4242

Url atabilir misiniz,yardımcı olalım.

Catloveerr

Bu kısırlaştırılınca ölebilir falan diyenler çok cahilmiş. Düzgün bir veteriner yaparsa işlemi sağ salim atlatır. Tabi biraz da olsa risk var. Dediğiniz aşılar çok zararlı lütfen bir daha yaptırmayın.

Raubeyaz

Bana hep psikolojisi bozuluyor, 1 hafta hastanede kalıyorlar öle bilirler dedikleri için hep korktum o yüzden yaptıramadım. Zaten Pamuğu sokakta buldum, evden kaçmış ya da atılmış olmalı.

Raubeyaz

Amin, güzel kızımdan zorunda olduğum için ayrılıyorum

Catloveerr

Anestezinin etkisinde oldukları için ilk birkaç gün kendine gelemeyebilir fakat daha sonrasında çok daha sakin, huzurlu ve sevecen oluyorlar.