Yavru Kedi Isırması

Boncuukkk

Arkadaşlar merhaba 3 aylık kedim var.ama oyun oynarken elime ayağıma saldırıp ısırıyor.ben her ne kadar ısıttırmamaya çalışsamda hayır desemde bu huyundan vaz geçmiyor.yavru kedilerde diş değiştirme olduğundan dişleri kaşındığı için ısırdığı söyleniyor.bu ısırma huyunu ne zaman bırakır internette 5-6 aylık olduğunda bırakacağı yazıyor doğru mu bu ?

3 CEVAP

Benim çok bilgim yok kendi kedimden örnek vereceğim o da aynı şekilde ısırma huyunu geç bıraktı. Biraz sabretmek lazım kesin şu tarihlerde bırakır demek doğru olmaz. Biz bununla ilgili herhangi bir şey yapmamıştık zamanla ısırmayı bıraktı

Kedimiriltisi

Valla ben ne yapsam vazgeciremedim, 40 gunlukten bu yana hep isiriyor 7 aylik oldu.. Gerci biraz azaldi ama birakti mi hayir

Boncuukkk

Kedimiriltisi
Peki nasıl ısırıyor sert mi yoksa hafif mi yani acıtıyor mu elinizi benimki biraz sert ısırıyor da