Dış Parazit Damlası Mı ?

dilex

Arkadaşlar bu Damla’yı dış parazit damlası diye aldım ama dış parazit damlası dıye sadece internette görunuyo.urunun üzerinde tuy parlaklığı ve tüylerde koku oluşumunu engeller yazıyor,anlayamadım bu dış parazit damlası mı şimdi ? Kullanan var mı acaba

6 CEVAP

Catloveerr

Keşke internetten almasaydınız. İnternet ve petshopta satılan markalar bi işe yaramaz ve kedinizin zehirlenmesine yol açabilir. Veterinerler uyarıyor hep dikkatli olun.

fadime35

Ben kullandım bu damladan kötü bir şey olmadı ama pek işe de yaramadı.

TATA4242

Parazit damlalarını sadece vet.hekimlerde satılanlardan alın.Yani eczane gibi.Broadline,Stronghold,Advantage Multi ve bayer ürünleri gibi.

LadyAndCat

Dilex
İnternetten alınan çoğu ürün etkili değil ve işe yaramaz. Bilindik markalara ve veteriner ürünlerine bakmalısınız. En iyisi veterinerin bu uygulamayı yapması ve veteriner ürünlerini kullanmasıdır.
3 ayda 1 önerilir ama kediniz dışarı çıkmıyorsa daha uzun sürelerde yapabilirsiniz.

BalliBadem

Ben bu tüy bakım damlası diye biliyorum

LadyAndCat

Öyle zaten BalliBadem ama internet ortamında pire damlası diye kakalıyorlar anladığım kadarıyla.