Aşırı Zayıfladı

TolgaHyk

Kedim 5 aylık yaklaşık 2-3 haftadır doğru dürüst mama yemiyor. Finalden sonra şehre dönerken yanimda goturmustum orda gayet iyiydi tekrar okudugum şehre gelince mama yemez oldu bizde sanirim mamayi begenmiyor diye Proplan-Reflex-ND denedim ama çok az yiyip birakiyor yeri geliyor bir günde hicbirsey yemedigide oluyor. Kedi hasta felan degil hasta olsa bu denli hareketli olmaz. Yardim edebilirmisiniz. Sebebi ne olabilir.

2 CEVAP

Kızgınlık olabilir mi acaba? Bence bir veterineri ile görüşün bağışıklığı düşmüş olabilir yükseltmek için
Her sabah haşlanmış yumurta sarısı + 3 günde bir çorba kaşığı kefir +gimcat multivitamin veya imuneks şurup bunlar iyi gelir

yagmur12345

Şehir değişikliği nedeniyle psikolojik olarak etkilenmiş olabilir strese girip iştahtan kesilebiliyorlar