Sizce Acana Mı Royal Canin Mi? Acil

Ben köpeğimi eskiden proplan adult small breed kuzu etli ile besliyordum fakat zevkle iştahla yemiyordu. Geçen hafta ablam köpeğiyle geldi ve kullandıkları mamadan getirdi. Royal canin adult x-mall kullanıyordu ve köpeğimin de maması azaldığı için değiştirmem gerektiğinden denettirdim ve sildi süpürdü. Taneleri de çok küçük bu yüzden kolaylıkla yedi. Kullananlardan bir cevaba ihtiyacım var sizce Royal Canin xsmallı beğendiği için almalı mıyım yoksa daha önce tattırmadığım Acana Heritage Adult Small Breed'e mi başlamalıyım? Kullanan var ise tanecik boyutu ne kadar. Yardımcı olursanız sevinirim önümüzdeki günlerde mama siparişi vermem lazım

5 CEVAP

Benim köpeğim 0 numara olduğu için içerik olarak iyi olsa bile büyük boyutlu yiyemiyor ve ne yazıkki internette de boyutunu göremedim. Cevabınız için teşekkürler

TATA4242

Küçük ırk köpek mamalarının taneleri küçüktür muhtemelen,Acana veya Orijen resmi sitelerinden bilgi alabilirsiniz.Yada Türkiye temsilcisi https://www.sadanlar.com.tr/marka/acana
Adresinden.

Tane boyutunu bilmiyorum ama acana içerik olarak royal canin'e bin basar diyebilirim.

LadyAndCat

Acana içerik olarak daha iyi ve ağır gelmezse onu vermeniz iyi olur.
Alerjik ve hassas bir durumu varsa Royal Canin daha uygun olabilir veteriner tavsiyesiyle.

Teşekkürler cevaplarınız için yeterli bilgiye sahip oldum