Pug Cinsi Köpek Sahiplenmeyi Düşünüyorum Beslemesi Felan Nasıl Oluyor Bilgi Alabilir Miyim ?

mert08can00

pug cinsi köpek sahiplenmeyi düşünüyorum beslemesi felan nasıl oluyor bilgi alabilir miyim ?

12 CEVAP

Anonymus552223

Neden pug? Nefes alip verirken zorlanan bir hayvan hoşunuza mi gidiyor?

ygiz_mrtt

Pug dışında yine sizin çevre gereksinimlerinize uyabilecek köpek ırkları mevcut. nefes darlığı, şaşılık ve göz bebeğinin fırlaması bu ırkta muhtemel ve acemiseniz bakabileceğinizi sanmıyorum. internette bu ırkın röntgen resimleri mevcut. @sarmanbirkedi üslubuna dikkat et lütfen karşındaki de düşünüp konuşabiliyor yardımcı olma ve ya uyarı gibi bir niyetin yok ise diğer arkadaşların yardımlarının önüne geçme lütfen.

sarmanbirkedi

Yine yağız yine boş laflar

ygiz_mrtt

boş laflarım ile derdin varsa özele buyurunuz ve ya bu ırkın zararlarını anlatmak ile yetinip cevap kısmını gereksiz yazılarla doldyrmayınız.

LadyAndCat

Mert08Can00
LÜTFEN başka bir köpek sahiplenin.
Sahiplenin , parayla sahiplenmeyin ama lütfen.
Satın da almayın LÜTFEN.
Hayvan barınakları cins ve evlerden atılan köpek dolu. Ayrıca bırakın şu CİNS saplantısını LÜTFEN. Bir cana yuva olun, sıcak bir kucak verin.
PUG birçok sağlık sorununa açık bir tür ayrıca nefes alamayan bu yüzden fazla koşamayan nefessizlikten moraran bir yapay köpek türü. İnsanlar tarafından üretilmiş solunum sorunları olan bir köpek

minnoskoss_123

Boyutundan dolayı Pug cinsi istiyorsanız barınaklarda minyon, küçük kalmış, boyut olarak gelişememiş ama Pug cinsi gibi sağlık sorunları çekmeyen bir sürü köpek dostumuz var. Pug solunum rahatsızlıkları olan bir cins olduğu için üretilmesine karşıyız. Bu üretimin son bulması için Pug cinsinin alıcılarının da azalması gerekiyor. Burada kalkıp da Pug sahiplenmeyin, Pug cinsi köpekler yuva hak etmiyor demiyoruz. O canların ne suçu var, onların da sıcak ve güvenilir bir yuvaya hakkı ve ihtiyacı var. Anlatılmaya çalışan cins tercihinizi gerçekten bilinçle yapmanız.

TATA4242

Mükemmel bir yorum,
@minnoskoss_123
Teşekkürler...

Alaracatlover

Pug önermem fakat almakta kararlıysanız şunları aklınızda bulundurun:
Göz hastalıklarına yatkın :göz fırlamasıydı sanırım yatkın tasmayı çok sıkmayınız.
Soğuk havalarda dışarı çıkarmayı tavsiye etmem bağışıklılıkları düşük ve zor nefes alıyorlar (sisli havalardada)
Her gün kırışıklılıklarını bezle silin nemli kalmasın.
Dişiyse doğum yaomakta zorlanır bu yüzden kısırlaştırınız.
Merdiven çıkamazlar koltuğa yatağa atlatmayın eklemleri uygun değil bu hareket için.
Kilo almamasına dikkat esilmeli zaten zor nefes alıyor yavrucak

sarmanbirkedi

Sozde hava atacaksınız tabi sahiplenecek falan değil . Ha bravo diyecek herkes sana pugın var.

SevimliTom

Pug cinsi köpeklerin solunum rahatsızlıkları olabiliyor, bol bol horluyor, her türlü mamayı yemek istiyor...