Proplan&Royal Canin

Aysenmstura

Proplan Kitten ve Royal Canin Kitten karıştırarak kedime versem sıkıntı yaratır mı?

9 CEVAP

TATA4242

Gerçekden ikiside iyi mama değil,lütfen sizi düşündüğüm için söylüyorum.
İnstinct,Wildfield,Naturea
Bravery,Acana,Orijen, Nd,Matisse
Ürünlerine yönelin hatta
Fitmin,Sanabelle dahi alabilirsiniz. Gine en azından proplan ve royal caninden daha iyi.

Alaracatlover

Aslına bakarsanız N&D açık maması var ben İnternetten 42.75tl almıştım ücretsiz kargo 1kilo

Aysenmstura

Ben açık mama alıyorum uyguna geliyor kilosu 45 lira önerdiğiniz markalar açık mama satan yerlerde bulunmuyor. Kapalı aldığım zaman bütçemi aşıyor bu markalar.

TATA4242

Nasıl bütçenizi aşıyor Nd Prime 10 kg 470 tl kg fiyatı 47 tl

TATA4242

Fitmin
Sanabelle
İnstinct
Bravery (çok önermiyorum)
Markalarda aynı ücretlere bazıları daha ucuza,bazıları daha pahalıya geliyor.
Matisse
Sanabelle
Fitmin
Daha ucuz mesela

TATA4242

Hadi bayatlama korkunuz var diyelim 5 kg 250 tl kg 50 tlye geliyor ve prime,düşük tahıllı dahada ucuz.

TATA4242

Zaten açık satılan mamalara ne kadar güvenilir,orasınıda bilemem.Ayrıca bayatlaması daha muhtemel mamalar.Bu yüzden önerim bu yönde

Aysenmstura

Benim aldığım yer plastik saklama kutularında yarım kiloluk şeklinde satıyor. Bayatlama olmuyor paket açılıp kapanmadığı için.

TATA4242

Ben kaliteli mamaların,daha ucuza yada aynı fiyata alındığını söylemek için,yazdım.Aynı işlemi sizde evde yapabilirsiniz.Birşey fark etmiyor açıkcası.Sktsi geçmediği sürece ve açıkta bırakılmadığı zaman birşey olmaz.Hatta dilerseniz,zorlyac ak değilim bu markaları,royal canin veya proplanı 10 kg şeklinde alarak sizde aynısını yapabilirsiniz.