Izmirde Veteriner

poughkeepsie

Uygun fiyatlı kısırlaştırma yapan bir veteriner biliyor musunuz? Veya belediyede kısırlaştıran varsa yardımcı olabilir mi? Kedim dişi

9 CEVAP

pinarcaya

Uygun derken bundan daha azini kastediyorsunuz sanirim :)

pinarcaya

400-450 yapiyorlar genelde.

LadyAndCat

Ben daha önce buradan size yardımcı olmak amacıyla paylaşmıştım.
Lütfen geriye dönük olarak bakın.

poughkeepsie

@LadyAndCat Evet o zaman görmüştüm yorumunuzu teşekkür ediyorum ancak araştırdım ve çok iyi bi sonuç alamadım açıkçası. Haberin yeniliğini zaten bilmiyorum ama belediyenin orda verdiği hizmetin pek de iyi olmadığına, hatta bazı çok ciddi tepkiler aldığına dair yorumlar okudum. Miniğimi oraya emanet edemem :(

Ozgeozek

Olgun vet

pinarcaya

Kedimin veterineri bornovada apex veteriner. Fiyat ne kadar emin degilim. Isterseniz sorun.

poughkeepsie

@pinarcaya Evet yani çok düşük bi ihtimal ama daha düşük yapan bir yer vardır belki diye sormak istedim :(

LadyAndCat

İzmir’deki diğer arkadaşlar ses verin lütfen. Veteriner arayışı var :))
400 ise bence hiç düşünmeden yapın yaptırın. İstanbul’da 600’den aşağı yapan yok. Gerekirse veterinerinize iki taksit imkânıyla ödeyin.

Kubyusbaskent

Gazi veteriner. Verdiğiniz fiyatın aşağısına bulmanız imkansiz. Varsa da lütfen şüphe edin.