Arasındaki Fark Ne?

Merhabalar gimcat in ikitane multivitamini oluyor birisi hep genelde kullandığım normal multivitamin ama diğerini hiç kullanmadım bu sefer onu almayı düşünüyorum ama normal multivitamin ile peynirli planının arasındaki fark ne? Ve peynirli olan daha ucuz

12 CEVAP

TATA4242

2.Resim
https://www.sadanlar.com.tr/GimCat-Multivitamin-20-gr,PR-310.html
1.Resim
GimCat Duo Paste Peynirli 12 Vitaminli Kedi Macunu 50 Gr

Bağışıklık sistemini güçlendiren 12 önemli vitamin içerir. Bunların başında A,E,B2,B12,Biotin,K3 gelmektedir;

A vitamini:Görme yeteneğini güçlendirir,cildin ve tüylerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

E vitamini: İyi bir antioksidandır,yaşlı kedilerde bağışıklık sistemini güçlendirir,hücre yenilenmesine yardımcı olur.

B2 vitamini:Tüy dökülmesini yavaşlatır,yavru kedilerin büyümesini hızlandırır.

B12 vitamini: Sinirhücrelerini korur,hafızayı güçlendirir.

Biotin:Tüy dökülmesini yavaşlatır,tırnakların dayanıklılığını arttırır.

K3 vitamini:Kanın pıhtılaşması üzerine etkilidir.

Gimcat Multivitamin içeriğinde bulunan taurin göz ve kalp fonksiyonlarını destekler.

Laktoz türevi TGOS ( trans-galactooligosaccharide) içerir.

Diyet lifler bağırsak sağlığı için önemlidir.

Özel içerikleri sayesinde güçlendirici etki sağlar,deri sağlığını korur, güzel görünüm ve kedinizin kendini iyi hissetmesini sağlar.Gösteri amaçlı beslenen kedilere özellikle tavsiye edilir.

İçindekiler

Sebze ve Tahıllar (Arpa) , Katı ve Sıvı Yağlar, Süt ve süt ürünleri (peynir) , Maya

Analiz Değerleri :

Nem13.00 %, Ham Protein5.00 %, Ham Yağ 38.00 %, Ham Lif 3,20 %, Ham Kül6,60 %, Taurin (mg/kg) 2000mg/kg, VitA 99.900 IU/kg, VitD39.990 IU/kg, VitE 1.900 mg/kg, VitB220,00 mg/kg, VitB12 299,7 mcg/kg, Biotin 1.665 mcg/kg, VitK39,90 mg/kg, Vit B1 20,00 mg/kg, VitB6 16,70 mg/kg,VitC 333 mg/kg

Kendi sitelerine baktım ama,bu kadar ayrıntı vermemişler ve 1.ürünü bulamadım farklı model olan tavuklu vardı.
İçeriğide yan ürün kaynıyordu.
Diğer ürünü buldum ama bu kadar ayrıntı vermemişler.

TATA4242

Ben olsam ikinciyi alırdım,kalsiyum önemli.

Sselin1

Ben de daha once resmi sitesinden bakmistim. Icerik olarak ikiside ayni hicbir fark yok hangisi ucuzsa onu alin yani. Peynirli olan farkli bir seri kedilerin daha istahli yemesi icin icine %2 peynir koymuslar iste, ton balikli secenegi falanda var. Bir de ambalaji yapi olarak farkli metal degil.

hayvansever_

evet ben de baktım ikincisi daha iyi gibi görünüyor onu almaya devam edelim en iyisi. Soruyu söylediğiniz için çok saolun benim de işime yaradı :)

LadyAndCat

Sağdaki ürün bana daha iyi gibi görünüyor.

TATA4242

Arasındaki fark,kalsiyum.

@tata4242 teşekkürler

Rica ederim

DenizTinik

Keid yavruysa soldaki, büyük ise sağdaki kalsiyum var çünkü diye düşünüyorum

Bende bir ara sormuştum burdan bakabilirsiniz

Soru bu

@hayvansever_