Kedi Mama Değişikliği Sonrası

SEYMADUMAN

Merhaba öncelikle
Bir buçuk yaşında olan kedimin kısırlaştırma sonrası mamasını değiştirdim marka olarak çok daha kaliteli olan bir mamaya geçtim. 3 gündür kullanıyoruz çok sevdi çok güZel yiyor fakat denk mi geldi bilmiyorum sürekli uyuyor oyun oynamıyor eskisi gibi ve fazla su içiyor mamadan önceye göre sizce nedeni ne ve normal mi

2 CEVAP

LadyAndCat

Dişi? Erkek? Kaç gün oldu kısırlaştıralı ve mama değiştireli?

SEYMADUMAN

Dişi kedim mama değiştirelim 3 gün oldu kısırlaştıralı bir kaç ay oldu önceden kalitesiz bir kısırlaştırılmış mama kullanmak zorunda kalmıştım