15 Yaşında Kedi

Bcanaydn

Geçenlerde veterinerde karşılaştım 15 yaşındaymış ama kediden asalet akıyor resmen maşallah çok güzeldi orda ki herkes istemsizce saygı duyduk bir anda kediye :) gördüğüm en yaşlı kediydi inşallah sağlıkla bütün kediler o yaşları görür. Veterinerimiz bu yaşları gören fazla değil dedi aşırı derecede üzüntü çöktü sizce?

17 CEVAP

bihtercik

peki 12 saat evde olmayan birisi ne yapmalı bu aşamada?
yaş mama çabuk bozulan bir şey önüne koyup da gidemeyiz.
doyurup gitsek tekrardan acıkabilir :/ zor ya

BalliBadem

Kedi nasıl beslenmiş acaba
Bizdede bi yaş mama tutkusu sardı gidiyo belli bi süre yemezse değişiyo hayvan hepsinide sevmiyo felix tavuklu havuçluya bayılıyor