Trixie Köpek Kilodu Peti

BluE46

Nasıl kullanacağım hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olabilecek birisi varmı?

3 CEVAP

Kuzucansu44

Köpeğiniz erkek sanırım, bu dişi köpekler için

sarmanbirkedi

Dışı köpekler regl oluyor bu ped de onun için . Köpeğinin zaten erkek

LadyAndCat

BluE46
Köpeğinizi bebeklikten her şeye alıştırıp şimdiden eğitmenizi öneririm. Aldığınız bu külot bezleri çiş pedi olarak kullanabilirsiniz endişelenmeyin. Bu küçüğe evde bir yere bebek oyun parkı alıp kurun. Onun içinden her zaman çıkarmayın
Mama yiyip su içtikten sonra yarım saat içinde mutlaka çiş ve kaka yapar. Pede çişe kaka alıştırabilirseniz iyi olur. Bahçeniz varsa bahçeye de alışabilir ama yine ardından kaka toplayacaksınız elinize geçirdiğiniz poşetle...