Köpeğimin Cinsi Nedir Acaba ?

Targaryen39

Arkadaşlar herkese selam. Uzun süredir köpek sahibi olmak istiyordum bir akrabam aracılığıyla bir yavru sahiplendim. O da başkasından aldığı için cinsini bilmiyoruz. Belki bileniniz çıkar diye forumda sormak istedim. Cevaplar için şimdiden teşekkürler ????

4 CEVAP

LadyAndCat

Karışık orta veya büyük bir ırk yani sokak çocuğu :))
Ama ama bu çoook tatlı

LadyAndCat

Bakacak durumdaysanız gerçekten bakıp ilgilenin. Bu bebeğe ömürlük bir ev verin. Bahçede bakmayın evde bakın. Bahçede ne kedi ne köpek bakılır. Bahçede onu terketmiş oluyorsunuz...
Evinizde ayak ucunuzda uyusun çocuk. Kedisiyle köpeğiyle uyuyan çok :))
Aşılarını da yapsın Doktor Amcaları Zaten 10-12 yıl kadar bir yaşamı olacak. Sevilerek, bakılarak geçirsin ömrünü...

Targaryen39

Köyde yaşadığım için bahçede bakıcam. İkinci günü yeni yeni alışmaya başladı. Daha önce 12 yıl kangal beslemiştim. Teşekkürler yorumlar için :)

ygiz_mrtt

Aşıları bitene kadar dışarıda kalması uygun değil bittikten sonra büyük ırk ise bahçede uygundur