Numune Denemesi

yasminackz

Mystic numunesi yolladılar ben onu nasıl denemeliyim bir anda başka bir mamaya ani geçir onu etkiler nasıl vereceğim nasıl iyi gelip gelmediğini anlayacağım ?

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Ben numuneleri direk önüne koyuyorum . Amaç zaten denemek eğer karıştırırsam nasıl anlayacağım ki sevip sevmediğini. Zaten 100 200 gr midesi zarar falan görmez

Catloveerr

Tadını sevip sevmediğini anlamak için biraz uzatıp verebilirsiniz yerse büyük paket alabilirsiniz

LadyAndCat

Eski mamasıyla karıştırarak verin ki ishal ve kusma olmasın 3-4 gün sonra sadece Mystic verebilirsiniz.

yasminackz

Teşekkürler