Off :((

Zeke

Yaklaşık 7 aylık bahçede beslediğimiz dişi kedimiz çiftleşmek istiyor :(
Ben kızgınlığa bile girdiğini anlamamıştım. Bebek daha diyip oyun oynuyor sanmıştım...Diğer kızlarla birbirlerini kovalıyorlardı...

Yarın kısırlaştırmaya götürücem ama yarına kadar nasıl engel olabilirim:((( çiftleşmesini istemiyorum, peşinde tahminim 2 yaşlarında bir erkek kedi var ikisi de dip dibeler deli gibi kovalamama sürekli ayırmama rağmen:((

Ay nolur bir çözümü olsun geçici olarak nasıl engel olucam çiftleşme isteğine :(((

Bir de test falan yapıcaklar sanırım, uygunsa kısırlaştıracaklar dimi :(

22 CEVAP

bihtercik

valla bu sitede o kadar çok konuşuldu ki sakinleştirme yöntemleri...
ve hepsi boşaydı :)
tek çözüm kısırlaştırmak,mecburen o dönemin geçmesini bekleyeceksin :(

Zeke

Çok teşekkür ederim:(

Evet şimdi eve aldık, ama malesef evde dolaşması yasak olduğu için mecburen 1 odaya kapattık. Çok işkence olmaz dimi ona :( normalde soğuk havalarda veya hasta olduğunda sorun yapmıyordu. Ama bu halde bilemiyorum çok delirmez inşallah

LadyAndCat

Neden evde dolaşması yasak.
Ufaklığın patilerini ıslak bezle silip temizlesen, aşılarını yaptırsan bu kız da mis gibi ev çocuğu olur neyi eksik ki :))

Zeke

@ZehraBulutt
O popolarını kaldırma hareketleri varya çiftleşmek için yaptıkları:( ondan yapıyor şuan işte:(

Kafam karıştı götürmek için birazcık daha mı bekleyeyim :(

Zeke

@bihtercik
Yukarıda yazdığım şey kızgınlıkta mı demek oluyor? Ay allah korusun:(((

Zeke

Bittiğinde nasıl anlayacağım:/

Zeke

Bu dönem üzülüp acı çekicek dimi çiftleşemediği için :( ay nasıl dayanıcam gözümün önünde :((
Teşekkür ederim tüm bilgiler için ♡