Şiddet Mağduru Köpeği Bir Türlü Kurtaramadım..

Katya06

Merhaba. Çok üzgün olarak bir konu paylaşmak istiyorum. Ben Ankarada yaşıyorum. Ancak okulum sebebiyle Yozgatın bir ilçesindeyim. Burada hayvansever olarak gösterebilecek kimse yok. Barınak yok. Veteriner yok. Dün gece binamın alt katında bulunan bir dükkan sahibinin bir köpeğe şiddet uygulaması sebebiyle karakola gittim. Ancak delilim olmadığı için şikayetçi olamadım. Yalnızca şahıs hakkında tutanak tutuldu. Ben besleme yapmaya kendi kedimin mamalarından azar azar taşıyarak başladım. Şuanda birçok kedi ve köpeğin beslemesini yapıyorum.. Ama gelin görün ki yetemiyorum yetişemiyorum. Özellikle bu can için çok üzülüyorum. Uyuz. Bazı yerlerinde yaralar var. Arka bacakları çok biçimsiz. Muhtemelen bir araba çarpmış. Yani ben öyle düşünüyorum. Bu köpek uyuz olduğu için hiçbir mahallede dükkan önünde parkta bahçede istenmiyor. Sürekli şiddet görüyor. Artık ağlamaktan içim çıktı. Haytap haysev gibi yerlere yazdım geri dönüş alamadım. Ankaradan birkaç gönüllüye yazdım yine geri dönüş alamadım. Eğer barınabilecek bir yeri olsaydı tedavisini ben üstlenecektim ama bulamadım. Barınağa gitsin istemiyorum. Barınağa giderse evime yaklaşık 2 saat uzaklıkta bir yere gidecek. Hatta gidebilecek mi ona bile emin değilim. Ben ondan vazgeçmedim.. Ne olur sizde vazgeçmeyin. Bize bir yol gösterin.

17 CEVAP

Kedidelisi12

Gözyaşları ve öfke ile okudum. Allah gönlünüze göre versin ????

Kedidelisi12

Emoji koydum ama soru işareti olarak geçti yanlış anlamayın