Mama Değişimi Sonrası

SEYMADUMAN

merhaba ;
kedimin mamasını değiştirdim önceden kısa süreli de olsa kısırlaştırdıktan sonra kalitesiz bir mama kullanıyordum.
şimdi brit care mamaya geçtim (kısırlaştırılmış). 4 gündür kullanıyoruz kedim çok güzel yiyor çok sevdi fakat denk mi geldi bilmiyorum bu mamaya geçtiğimşzden beri kedim daha sakin daha çok uyuyor daha az oynuyor daha çok su da içmeye başladı.
mama dan dolayı olmuş olabilir mi yada sebebi ne olabilir. (kedim 1,5 yaşında dişi ve kısır)

3 CEVAP

Sselin1

Bir süre daha kullanin 4 günde anlasilmaz belki hareketlenir ama duzelme olmazsa farkli bir mama deneyin eskiye dönerse demekki mama kaynaklidir.

Alaracatlover

Kısırlaştırmadan sonra olmuş olabilir.

SEYMADUMAN

hayır olmuş olamaz çünkü kısırlaştıralı 5 ay oldu