Kedi Kumu Yardim

Bakiozdemir

Yaklasik olarak 6 aydir Sanicat Bianca Ultra Topaklaşan Kokusuz Kedi kumu kullaniyorum ilk aldigim zaman cidden guzel topaklasiyordu ve koku yapmiyordu ama bu son 2 aydir cok fazla bozuldu topaklanmiyor ve koku artiyor
Bana bu sekilde guzel topaklasan toz ve koku az olan kum onerirmisiniz

25 CEVAP

Alaracatlover

Ben champion kedi kumu kullanıyorum mükemmel çok az kokutuyor, çok iyi topaklanıyor memnunum kokuda tutuyor tek sıkıntı partilere yapışıp azcık dağılıyor. Birde akkum var oda gayet iyi tek sıkıntısı çok tozutuyor

Sselin1

Pinarcaya tigerino canadayi ben denemek icin aradim ama bulamadim nerden aliyorsunuz

bademthecatt

Vancat fresh olan çok güzel topaklaşıyor ve güzel kokuyor onu alabilirsiniz

Firfir1

Ben ‘proline extra’ kullanıyorum tozlanma yok çok ta güzel topaklanıyo normal proline lar kötü ama bu çok güzel tavsiye ederim

Proline çok iyi topaklaniyor kokuyada kesin bi çözüm bulamazsıınız ama kapaklı ve kapılı tuvalet kullanarak aza indirebilirsiniz

merhaba, ben de uzun yıllar sizinle aynı markayı kullandım. Tek kedi varken sorun olmuyordu ama ne zaman ki bir erkek kedi getirdim eve, idrar kokusunu bastıramaz oldum. Ayrıca nemli bir bölgedeyseniz de artık mevcut ürün kokuyu absorbe etmiyor. Everclean bu konuda çok başarılı ama biraz pahalıdır. 98 liradan ucuzuna hiç rastlamadım. biraz daha hesaplı bir ürün ararsanız reflex de işinizi görebilir. Kokoku giderici de cabası. ancak böyle oluyor ne yazık ki. kızgınlığı geçsin hemen kısırlaştıracağım

TATA4242

Erkek kedinin kısırlaştırılması için kızgınlık süresinin bitmesine gerek yoktur.Normalde dişide kısırlaştırılabilir ama bu dönemde ameliyat sırasında ve sonrası risk sebebiyle önerilmez.Dişilerde Pyometra gibi durumlarda kızgınlıkda olsa bile kısırlaştırma işlemi yapılabilir.Bir çok ülkede ise erkek ve dişi fark etmeksizin 4 ay ve öncesinde kısırlaştırma yapılabilir.Ergenliğine girmeden ve bu davranışları öğrenmeden yapılan kısırlaştırma tavsiye edilir ve kanıtlanabilir bir zararı görülmemiştir.Erkek kedilerde çeşitli sorunlar gözlenmiş ama bu sorunlar kısırlaştırma ile bağdaştırılamamıştır.

Kuzucansu44

Pisi pisi markası çok iyidir. Bütçeniz yeterse Everclean alın derim

Bakiozdemir

pisi pisi hiç beğenmedim :( kullanmıştım

Raubeyaz

Bu zamana kadar önerildiği için pisi pisi kedi kumu kullanmıştım fakat hiç hoşuma gitmedi, 1 hafta önce van cat bebek kokulu olanı aldım ve kokuyu çok güzel hapsettiğini fark ettim. Van cat in aktif kkarbonlusunu alın biraz pahalı ama en kalitelisi
Aslında önemli olan kum değil, sizin ne kadar sıklıkla temizlediğiniz. Ben galiba bu konuda çok pimpirikliyim tuvalet lerini yaptıkların da hemen temizliyorum, temiz kum olunca onlar da tuvalet lerini rahat yapıyorlar