Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Kedi kumu yardim

Bakiozdemir
Bakiozdemir

883 Puan

Yaklasik olarak 6 aydir Sanicat Bianca Ultra Topaklaşan Kokusuz kedi kumu kullaniyorum ilk aldigim zaman cidden guzel topaklasiyordu ve koku yapmiyordu ama bu son 2 aydir cok fazla bozuldu topaklanmiyor ve koku artiyor
Bana bu sekilde guzel topaklasan toz ve koku az olan kum onerirmisiniz25 CEVAP

cagdan
cagdan

3497

Kum önerisi bulursunuz elbet ama kokusu için net konuşabilirim mama kalitesi artınca geçeceğini biliyorum çişi için de topağı dağılmayan kum olsa bile kömür filtreli kedi kapılı tuvalet alıp çözebilirsiniz. Eğer hala kokuyorsa daha sık temizleyin kumu.


787891
787891

115415

Vancat öneririm ama onun vancat in sarı paketli olan kumundan memnunum ben diğerleri topaklaşmıyor


Mirtip
Mirtip

3052

Quik


dumaniskonunsahibi
dumaniskonunsahibi

13512

Gardenmix ince taneli betonit marsilya sabunlu kullanıyorum ilk denemem ve memnun kaldim.


Sselin1
Sselin1

117167

Kesinlikle reflex kirmizi kutuluyu öneririm. Hem parfümsuz bir kum. koku topaklanma ve toz konusunda bu kumdan cok daha iyi kullandiginiz kum da dahil olmak uzere bir cok kum kullandim ve en sorunsuz kullandigim kum bu. 6 lt 25 lira biraz pahali gelebilir ama bir kere denedikten sonra diger kumlari kullanmak istemezseniz.


poughkeepsie
poughkeepsie

4789

Ben quik sabun kokulu kullanıyorum, hem fresh kokuyor hem sağlıklı hem de çok güzel topaklanıyor. Onun dışında her gün sabah akşam temizlerseniz koku sorununuz azalır diye düşünüyorum


pinarcaya
pinarcaya

18154

Tigerino canada


Zeynucka
Zeynucka

1087

Sanicat deneme gafletinde bulundum kum değil çamur resmen.lindo cat’de güzel.2 dakikamı almıyor temizlemesi,çok güzel topaklanıyor.


Bellasmom
Bellasmom

2651

Sanicat i ben de beğenmemiştim. Pro Line’nın Lavanta kokulusunu öneririm. Güzel topaklanıyor. Lavanta kokusu çok az rahatsızlık vermiyor ,tuvalet kokusu da olmuyor.


RuveydaGokce
RuveydaGokce

265

Ben reflex aktif karbonlu yeşil kutuyu kullanıyorum, proline denedim daha önce ama belli bir süre sonra koku yaptığı için atmak zorunda kalıyordum. Reflex kullandığımdan beri ne koku problemi var ne de kum atmak zorunda kalıyorum. Azaldıkça üstüne ekliyorum baktım kap kirlendi boşaltıp kabı temizleyip tekrar geri koyuyorum. Bu sayede hiçbir şekilde kum israfı olmuyor. Kedim de durumdan rahatsız değil. Kokusuz olduğu halde kokuyu hapsetmesi de ayrı bir güzelliği. Biraz pahalı ama fiyat performans yapınca gayet başarılı.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 314 Görüntüleme
  • 25 Cevap
  • 1 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 20658 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR