Gimcat Vitamin

fffhhhh

kedim 7 aylık yeni kısırlaştırıldı ve hiç vitamin takviyesi yapmadım. yapmam gerekiyor mu? ne kadar ve kaç gün arayla vermem gerekiyor? gimcatin vitaminlerinin iyi olduğunu gördüm içerik olarak hangisi alınır pek bir fikrim yok sizce multi-vitamin duo paste mi yoksa urinary paste mi almalıyım? siz ne önerirsiniz? sürekli vitamin vermeli miyim?

3 CEVAP

Sselin1

Kaliteli ve vitamin degerleri yeterli bir mama kullaniyorsaniz sürekli vermenize gerek yok. Fazlasi zararli zaten. Ama hastalik dönemlerinde yada ödül mamasi seklinde verebilirsiniz. Gimcat Multivitamin alip verebilirsiniz suan cesidi fark etmez. Bir hafta boyunca gunde 3-4 cm falan verebilirsiniz ameliyat sonrasi iylesmesini destekler.

Aslında kaliteli bir mama kullanıyorsanız vermeye gerek yok ama ben şuanda proplan kullanıyorum ama yinede 5 aydır aralıksız veriyorum ben gimcat multivitamin öneririm sarı renk olanı

fffhhhh

teşekkürler