Kedim Poposunu Yalıyor Ama Neden?

mathildia

Hamile kedim 1 haftadır poposunu yalıyor son 2 gündür de kakasını cıvık yapıyor kedimin ne sorunu olabilir?

10 CEVAP

İshal olduğundan yalıyordur büyük ihtimal ishali geçirmek için tavuk göğsü ve patates haşlaması verebilirsiniz

LadyAndCat

Tavuk göğsünü haşlarsanız yer.
Patatesi et ile birlikte yiyorlar ayrı yemez...Haşlanmış tavuk göğüsü öneririm. Dahası veterinere danışın çünkü ishalinin asıl nedenini bilmiyoruz. Önemli bir durum da olabilir. Tavuk geçici olarak durdurur veya toparlar. Doktora danışın. İshal ciddi bir durum kedilerde. Üstelik bir de hamile:s

Sselin1

Tavuk gogsu ve patatesi birlikte hasla blenderdan gecir bu kadar :) tavugu normalde seviyorsa bu sekildede kesin yer.

O zaman tavuk göğsü deneyin haşlayıp kuru mama yiyiyor mu?

mathildia

Kuru mama yiyor günlük

poughkeepsie

Patatesi tavuk suyunda haşlarsanız yer belki

mathildia

Teşekkür ederim denicem şimdi????

mathildia

1-2 gün içinde devam ederse mutlaka veterinere götürecem teşekkür ederim tavsiyeniz için

mathildia

Daha önce kuru mama ve yaş mama harici bir şey yedirmedim patatesi koklar ama yemez diye düşünüyorum şansımı denesem yer mi

Aden1805

Benim kızımda 10 günlük hamile ishal olmamasina rağmen sürekli popsunu yaliyor normal mi acaba