Kedim Dünden Bu Yana Tuvaletini Yapmadı

cicek67

Geçen günde böyle olmuştu ama sonra yapmıştı. Mamasını suyunu içiyor ama tuvaletini yapmıyor yarını bekleyeceğim yapmazsa veterinere götüreyim mi sizce?

20 CEVAP

GlsmKrpk

Yediği mamasına ( Yaş mama varsa daha iyi olur ) çeyrek ya da yarım çay kaşığı zeytinyağı koyun bir kaç saat bekleyin hala yapmıyorsa veterinere götürün mutlaka

cicek67

@GlsmKrpk @britishoglum yarım saat önce yaptı. Kuru mamasını yememiş hiç. Yaş mamaya başlamıştım iki gün önce sanırım ondan istiyor. İçine Yağ koyup vereyim bakalım yiyecek mi

LadyAndCat

2Cnnkrc8
Gözünüz aydın zıçmış:))
Yaş mama ile kuruyu karıştırıp verebilirsiniz her gün yaş mama verirseniz bu seferde ona alışıp hiç kuru yemez dikkatli olun:))
Kuru mamayla karışık yaş mamasına dilerseniz 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyabilirsiniz ama bence gereksiz :))
Kızınız çıkmış tuvalete yuppie
Bazen yemek yemiyor su içmiyorlar tuvaletlerini de tutuyorlar yavruları için :) Zamanla normale döner Anne kediniz.

cicek67

@LadyAndCat ayyy çok teşekkür ederim valla o kadar mutlu oldum ki. :)) Sabahtan beri hiç dokunmadı kuru mamaya. Yaş mamayı getirirkin sıçradı resmen :D şimdi yaş mama verdim yiyordu, İçinede yorumunuzu okuyunca kuru mama koydum yiyor :D çok sağ olun valla bana çok yardımcı oluyorsunuz siz :)

LadyAndCat

2Cnnkrc08
Ben de çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için:)
Her zaman yardımcı olurum, olmaya çalışırım elimden geldiğince...
Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu.
Burdaki diğer arkadaşlarım da öyleler. Bazen fikir ayrılıklarından tartışıyor olsakta ben herkesin niyetinin iyi olduğuna inanıyorum:))