Kedim Dünden Bu Yana Tuvaletini Yapmadı

cicek67

Geçen günde böyle olmuştu ama sonra yapmıştı. Mamasını suyunu içiyor ama tuvaletini yapmıyor yarını bekleyeceğim yapmazsa veterinere götüreyim mi sizce?

20 CEVAP

Benim ki de arada 24 saati geçiyor en fazla 36 saat falan yapmıyor yaptığında kakası nasıl oluyor? Top top mu yoksa normal uzun uzun mu

Ben arada elime poşet geçirip sert mi diye bakıyorum :) top gibi yaptığında

cicek67

@787891 yaa yapsında bende incelerim yeter ki yapsıın valla çok tedirgin oluyorum

Birde hep yavruların yanında olduğundan gün içinde hareketsiz olduğundan da yapmıyor olabilir

LadyAndCat

Hareketsizlikten yapamıyordur zavallım :))
Bebeklerini nasıl bıraksın gerekirse yemez içmez bile o. Anne olmak zor.

britishoglum

Yavrularını bırakmak istemediği için uzun süre tutuyordur tuvaletini

LadyAndCat

Ne kadar süredir kaka yapmıyor?
24 saat içinde mutlaka yapar.
Kumunu temiz bırakın çok titiz oldukları için kum kirliyse yapmayan tipler de var:))

cicek67

Kumu temiz:( 24 saati geçti çok tedirginim inşallah sabah yapmış olur :(

LadyAndCat

Sabah yapmazsa doktora götürün.
En son ne zaman yaptı?
Ne zaman yemek yedi?
Akşam yemek yediyse sabaha mutlaka o kaka olarak çıkmalı.

cicek67

Valla baya iyi yapıyor yaptığında :D nasıl anlatayım top top da uzun uzun da değil. Nasıl anlatabilirim ki bunu bilemedim:( 36 saat dediniz içim rahatladı biraz umarım yapar :(

cicek67

@LadyAndCat en son dün akşam 8den önce yaptı. Yemeği çok yiyor emziriyor çünka az evvel yuvasından çıktı yedi mesela. Dün akşam da yemişti bu sabah çıkmadı. Aşırı tedirgin oldum şu an. İnşallah sabah görürüm

cicek67

@787891 yarını da bekleyeyim o zaman yapmazsa götüreyim akşam sabah veterinere

cicek67

@LadyAndCat ya umarım ondan dolayıdır :(

LadyAndCat

Gözlemleyin kedinizi gerçekten zor bir dönem. Onu sevin ilgilenin.
Elini tutun:)) konuşun onunla.
İyi gelecektir. Şimdi o 2 ay emzirecek. İşi zor, yorucu. Düşünsene kaç bebek sürekli seni emiyorlar.

cicek67

@LadyAndCat ya ben onu sevmez miyimm ilgilenmez miyim elimden gelse içime sokucam çok seviyorum o yüzden bu kadar korkum kıyamıyorum hiç. Yorucu evet farkındayım o emzirirken ben ağlıyorum öyle masum masum bakarken hele ilk gece sabah ettim ağlamaktan :) umarım her şey yoluna girer..