Dişi Ve Erkek Kedi

Merhaba bir tane erkek ve bir tane dişi kedim var. Dişi olan bu ayın sonunda doğum yapacak. Ve erkek olanın yavrulara karşı davranışı nasıl olcak onu merak ediyorum. Aile bağlarını bir süre sonra yitiriyorlar ama acaba kendi yavrusu olduğunu hissedebilecek mi?

1 CEVAP

BetaZed

Aynı ortamda oldukları süre zarfı içerisinde zaten baba bir şey yapmaya kalkarsa anne gereken cezayı kesecektir :D yavruları elinizden geldiğince gerekmedikçe elinize almayın, eğer sahiplendirmeyi düşünmüyorsanız yıllardır beraberlermiş gibi davranın, ekstra mama kabı alın, bu kadarı yeterli.