Kedim Dışkısına Basıyor Nasıl Engelleyebilirim?

Alaracatlover

Kedim bir kaç gündür ayağını durmadan tuvaletine basıyor her yer dışkı oluyor. Yardım

5 CEVAP

Sedanurdrl

valla aynı dert bende de var son 3 aydır böyle yapıyor daha önce yapmamıştı bol bol kum koyuyorum yine olmuyor sanki kapatmayı bilmiyormuş gibi yapıyor hep dışkısına basıyor :(

Bellasmom

İshal olabilir mi ? Genelde bu bulaştırma durumları ishalken oluyor.

Alaracatlover

Değil baktım

Mirtip

Kum kabı küçük geliyor olabilir mi? Ya da kum seviyesi azalmış olabilir mi?

Alaracatlover

Kum seviyesi yüksek. Ama belki küçük geliyor olabilir