Yeni Yavru Kedi Sahiplendim Ama Annesi Huzursuz Olmuş

mds50

2 aylık siyam kedisi sahiplendim 3-4 saate eve alıştı oyun falan oynadık komşumuzdan sahiplenmiştik yavruyu. Gece kaldı ama bu sabah komşumuz aradı anne diğer kedilerle ilgilenmeyi kesti kendi de yemek yemiyor sürekli sahiplendiğimiz yavruyu arıyor diyince şimdilik geri verdik bu yaptığımız ne kadar doğru.

18 CEVAP

mds50

Sevmeye gidiyoruz ara sıra ama bazen de bize getiriyorduk belki de o yüzden kolay alıştı 5-10 dakikalık eve getirmelerimiz doğru mu peki? kıyamayız zaten hem anneye hem tüm yavrulara yazık kalsınlar biraz daha.

mds50

İkinci kedi alma ihtimalim şimdilik yok ki zaten kardeşlerini de sahiplendirecek birilerini bulmuşlar aklıma gelmişti yoksa bekleyelim biraz anne nasılsa uzaklaştıracak belli zaman sonra ilk ayrılan ve kardeşlerinden daha büyük duran yavruyu bize seçtiklerini söylediler diğer yavruları görmedim tabi anne için göz önünde olan bir yavruysa ondan dolayı yapmış olabilir mi

mds50

mmhureyre
Annem evde ve bizden çok daha istekli kedi konusunda yavru zaten bizlerden daha çok annemi tanıyor annem komşuya gittikçe sevmiş ordan sanırım evde tek kalacak olsaydı yavru olmazdı zaten. Maalesef anne de hassas çıktı sağlık olsun kaçmıyor ya bir yere 4 kardeşi daha var anne hiç biri ile ilgilenmemiş biz aldıktan sonra.