Corona, Bağışıklık Düşüklüğü

ilke26

Üç yaşındaki kedimde corona çıktı bir kaç ay önce ağzında uçuk gibi yaralar çıktı ve iki farklı ilaç kullanarak bağışıklığı yükseltince düzeldi. Şuan yine ağzında pütürler oluştu. Bağışıklık için ne kullanabilirim.

3 CEVAP

LadyAndCat

Immuneks çocuk şurubu da öneririm.

cagdan

vetiq nutri-vit plus - cat her gün sabah akşam parmak ucu kadar yedirin yemezse pati kenarına sürün. Ciğer ve tavuk göğsünü tuzsuz haşlayıp üzerine ıslanıp erimeyecek şekilde toz haline getirdiğinz mamadan serpin bir avuç kadar, bu şekilde de yumuşak ıslak mama oluşturabilirsiniz. Ben bu şekilde kış tatiline giden komşumuzun bahçesindeki hastalanan kedişi düzeltmiştim. ıslak mamayı kavanozda normal buzdolabında bir hafta tutabilirsiniz kapağı sıkı kapatarak, mama ufalamayı yedirmeye yakın yaparsınız.

mmhureyre

propolis koyorum ben sularına birkaç damla... kendime haftada iki-üç defa beş-on damla koyom suyuma, köpeklerime hafta bir-iki üç-beş damla, kedilerime haftada bir-iki defa iki-üç damla sadece... hasta olunca kedi belki hafta 3-4 kere ve 3-5 damlaya çıkılabilir su bazlısı suya damlatılarak içiliyor direk zaten