Kısırlaştırma

Ilkyaz

Merhabalar 2 dişi kedim var diğeri 5 yaşında kısır 1.5yaşın da olan kedimi de 2 gün önce kısırlaştırdım 2 gündür ayrı odalar da kalıyorlardı ne olur olmaz diye ayrı tuttum ancak diğerin de kıskançlık ve asabilik söz konusu oldı normalde de asabi bir kedi zaten 5 yaşında olan yeni operasyon geçiren kedimin sağlığı yerinde ayaklandı hiç bir sorunu yok az önce bir araya getirdim kokularını alsınlar normal rutinlerine dönsünler diye ancak ikisi de birbirlerinden korkar durumdalar şuan bir araya getirmekle iyi mi yoksa kötümü yaptım bilemedim 2 yada birden kedi ile yaşayanlar fikir verirseniz sevinirim

4 CEVAP

tugika

benim biri disi biri erkekti ben de yeni kisirlastirdim kızımı sıktıkları ilaçtan dolayı olduğunu düşünüyorum onun kokusundan korktu erkek kedim tisladi onu tanıyamadı hatta bir süre gerçi sizin 2 gün olmuş öyle kavga edecek olurlarsa korumak için ayrı tutabilirsin benimki bir iki kez yaraya basmaya yeltendi dikkat etmek gerek

mmhureyre

belki karnındaki dikişleri örtecek bir süeter yapabilirsin kedine çorap gonçundan ya da eski tişört kolundan kedinin büyüklüğüne göre ayarlarsın artık. dikişlerini yalamasın hem kendi hem de arkadaşı diye. onun dışında sıkıntı yapma birkaç saate eskiye dönerler. dikişe bişey olmasın da...bnm kız patlattı dikişini de bi daha kesip deriyi daha fazla dikiş atıldı mecburen. çorap gonçu yetmişti bnmkinin karnını kapatmaya küçük bir dişi olunca, çorap gonçuna iki delik açıp kollarından geçiriverdim dikişlere ulaşamadı ve bi daha patlatamadı iyleşti gitti

Ilkyaz

teşekkür ederim ikinize de evet üzerine sinen ilaç kokusu vs diğer kednin tanıyamamıasna sebep olabiliyormş hiç kavga etmediler sadece 2 gün boyunca ayrı tuttuğum süreçte büyük olan bana saldırganlaştı diğerinin yanına girip çktıkça daha doğrusu... bir araya geldiklerinden beri ikissi de tedirgin bir şekil de dolaşıyor evin için de .D yarasını yalamıyor bile bakalım dikkatli bir şekil de izliyorum iksini de sanırım yarın daha da normale dönmüş olurlar

Ilkyaz

tugika sen hemen bir araya getirmiş miydin