Matatabi Çubuğu

Mirtip

Benim oğlum her şeyi kemirmeyi sevdiği için bu çubuğa da ilgi göstereceğimden şüphem yok fakat kırdığı-kopardığı parçaları yerse (kesin yer:) bir zararı olur mu?

14 CEVAP

lwb

Koparıp yiyebiliceğini zannetmiyorum, kalın duruyor

PandAiluroSena

benimkiler genelde fazla kemirmiyorlar, bi kaç defa ısırıp bolca koklayıp üstünde sürünmeyi seviyorlar. kopan parçalar oluyor ama hiç sorun yaşamadım bu zamana dek

Mirtip

Teşekkür ederim, aldım bakalım benim meczup ne yapacak:)

karamelek19

Merhaba bende şimdi sipariş verdim, kedinizin tepkisi Nasıl oldu? Parçalandı mı?

karamelek19

Bakalım benimki ne yapacak :D şimdi daha çok merak ettim

Mirtip

Hiç kullanan da yok galiba.
Bir benim kedim mi kemirgen acaba, evde fare mi besliyorum kedi mi belli değil:)

Mirtip

Bi deneyim:)

Mirtip

Merhaba, uzun uzun koklama faslından sonra kutsal bişeymiş gibi bıyıklarına, yüzüne, sırtına felan sürdü. Çok şaşırdım ama parçalamadı:) oradan oraya gezdirdi, epey ilgilendi, şimdinde üstünde uyuyor:)

Alaracatlover

Acaba ne gibi sonuçlar aldınız yazabilir misiniz? @Mirtip @karamelek19

Anonymus915830

Hangi marka aldınız çubuğu nereden aldınız merak ettim ? Ben de denemek istiyorum da

psabrk

https://www.*********.com/trixie-kedi-matatabi-cigneme-odulu-10gr?gclid=EAIaIQobChMI3untg_7j6AIVycCyCh1x7gQDEAQYBSABEgICC_D_BwE

Bu üründenmi aldınız bende denemek istiyorum en azından nereden aldığınızı paylaşırsanız çok mutlu olurum :)

Mirtip

***********' dan almıştım, pawdaz markası. Karşılaşınca neler yaptığını yukarıda yazdım:)

oa3268

Benimki yedi yuttu sanırım

incirreis

pawdaz matatabi fish oyuncağını aldım 2 günde 1 - 20 dk kadar veriyorum bayılıyor ve baya enerji atıyor onu da tavsiye ederim.