Kedi İçin Sineklik

Kbr66

Bugün evi havalandırayım derken panjura kuş kondu ve bizimki çıldırıp kuşu yakalama uğruna tele tırmanmaya başladı. Normalde tel kaliteli ve tırnaklasa bile yırtılmayan bi maddeden ama tüm ağırlığı ile tımanınca ben de onu almak için azıcık çekince kenarlarından tel çıktı. Yani evi havalandırmak da yalan oldu ????‍♀️ yeni tel yaptırmak istiyorum siz neler kullanıyorsunuz

2 CEVAP

Aysenmstura

Cama file takılıyor sinekliğin önüne onu bi araştırın isterseniz

SilasinemD

Suzionline sitesinde çok detaylı anlatılmış bu konu sanırım tel çok dayanıklı değil ben de file taktırmayı düşünüyorum