Hamile Kedi

Merhaba bir tane erkek ve bir tane dişi kedim var. Dişi olan bu ayın sonunda doğum yapacak. Ve erkek olanın yavrulara karşı davranışı nasıl olcak onu merak ediyorum. Aile bağlarını bir süre sonra yitiriyorlar ama acaba kendi yavrusu olduğunu hissedebilecek mi?

3 CEVAP

Catloveerr

Erkek kediler dişi kediyle tekrar çiftleşebilmek için yavruları boğuyor. O yüzden iyi yaklaşmayabilir dikkat edin. Ayrıca yavrular büyüyünce anne ve baba kediyle çiftleşebilir o yüzden zamanı gelince kısırlaştırın işin içinden çıkamazsınız.

poughkeepsie

Net bi bilgim yok ama sanmıyorum, anneler bile yavrular biraz büyüdükten sonra annelik içgüdülerini kaybediyor, hatta bazı kedilerin yavruları ile çiftleştiklerini falan okumuştum (ne kadar doğru bilmiyorum)

Erkek olan şuan kısır