8 Aylık Dişi Kedim 2.850 Gram Normal Mi??

Kyliesmom

8 aylık dişi kedim 2.850 gram normal mi??

7 CEVAP

Aysenmstura

Evet bence normal dişi kediler erkek kedilere göre biraz daha ince oluyorlar

LadyAndCat

Gayet normal.
Benim kızım da 8 aylıkken 2,700 gramdı. Sizinkisi 150 gram fazla bile...

Alaracatlover

Normal :))

kedici92

9 aylık erkek kedim yaklaşık altı kilo mamasını azaltmaya çalışıyorum ama saldırganlaşıyor. ilk kedim olduğu için tecrübesiz olduğum için mama kabını dolduruyordum hep ama öyle yapmamak lazımmış...

Bcanaydn

Bizimki 4.800 hassas tartı aldım artık eve ölçüp veriyorum uçakla seyahat ediyoruz sürekli çantasıyla beraber 8 i geçince bagaja alıyorlar malum

Zuhalkrnz

Bizinkilerde 8 aylık ocakta 2500 gramdı geyet normalmiş

LadyAndCat

Gayet normal.
Benim kızım da 8 aylıkken 2,700 gramdı. Sizinkisi 150 gram fazla bile...

LadyAndCat

Gayet normal.
Benim kızım da 8 aylıkken 2,700 gramdı. Sizinkisi 150 gram fazla bile...