Kedimin Su İçişi

Aysenmstura

Kedim normalde az az su içerdi. Bugün dakika tuttum resmen 2 dk boyunda durmadan su içti. 2 dk sonra tekrar döndü su içti. Bu bi sıkıntının işareti olabilir mi? İşkillendim de.
Birde kabın kenarından içiyor kabın yanına çok su sıçratıyor. Oyun mu oynuyo anlamadım açıkçası.

4 CEVAP

LadyAndCat

Bazen az su içiyorlar bazen çok içiyorlar. Bazen zamana yayıyorlar.
Kabın ortasından içen de var, kenarından içen de. Endişelenmeyin.

Alaracatlover

Ben bir sorun göremedim ama her zaman durmadan su içip, mama yemiyorsa sıkıntı fakat bu yoksa ve kediniz erkekse ilerisi için mükemmel :))

poughkeepsie

Benim kedim de öyle, bazen iki damla içip geri dönüyor bazen dakikalarca kabın önünde durup içiyor. Özellikle benim bardağımdan içtiğinde öyle iştahlı öyle uzun süre içiyor ki, bütün bardağı bitirecek galiba diye düşünüyorum. Endişelenecek bir şey yoktur muhtemelen :)

muffincookie

Benimki de taze sugörür görmez maşallah hepsini içiyor.5 dk bıyunca içtiği bile olmuştur.Sağlıklı ama