Mama Tavsiyesi

Brit Kısırlaştırılmış mama kullanıyorum bi 10 güne bitecek başka bi mama almak istiyorum veterinerimiz bittikce değişik değişik verirsin kısırlaştırılmış mama kullanan memnun kalanlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

3 CEVAP

BurakSph

Kardeşimin kısırlaştırılmış kedisi var. Pro plan somonluya geçti 15 gün önce tüylerinde parlaklık başladı. İştahı açıldı severek tüketiyor

LadyAndCat

Purina One kullanıyorum memnunum.

Alaracatlover

Brit careden çok memnunlar ve bana sorarsanız N&D verebilirsiniz veya felicia