Geçici Mama Değişikliği

Kedidelisi12

Arkadaşlar kedime normalde 4 aydır ND yavru kedi maması alıyordum. Müthiş memnundum ve kedim için en iyisiydi biliyorum. Ama ummadık bir anda işsiz kaldım ve iş görüşmelerine gidecek yol param bile olmuyor bazen sağdan soldan buluyorum. Bu yüzden kedime çok üzülerek market maması aldım. En fazla 1 ay bu mamadan yese sorun olur mu ya. ND 100 tl çünkü :(

14 CEVAP

cagdan

Size mama gönderebilirim n&d dışında. Mesajla ulaşın dilerseniz

Kedidelisi12

Bu bana ders oldu zaten işe bir gireyim ilk maaşla yavruma stok yapıcam :) sağolun

LadyAndCat

Ayrıca N&D’nin büyük paketlerini almanızı öneririm madem severek yiyor. Daha ekonomik olur fiyat olarak.

Kedidelisi12

Bestpet diye bir markadan aldım. Marketteki seçenekler içinde en ideali bu gibiydi :/ evet işe girince ilk maaşla 5-10 kilo alıp stoklicam :)

LadyAndCat

Hangi mamadan aldınız bilmiyorum ama Purina One öneririm.
Marketlerde satışı var ve kalitesiz bir mama değil. Yurt dışında da sevilerek tüketilen bir mama...

Sselin1

Suan icin degil ama durumunuz biraz duzelldiginde n&d dusuk tahilli tercih edebilirsiniz. Fiyati daha uygun icerigide gayet guzel :) 5 kilosu 200 lira

Kedidelisi12

2 gündür yiyor şükür kusma ishal vb yok . Ben şuan onu kötü beslediğim için üzülüyorum

lwb

market mamalarının fiyatları hakkında bilgim yok ama daha sağlıklı olması için mama yanında imkanınız yettiğince kendiniz de yaparak verebilirseniz daha sağlıklı olur, tavuk haşlama vb gibi
bir ayda birşey olmaz tabi ki sadece içinizin rahatlığı adına da

Kedidelisi12

Şuan yavruma yiyeceği hiç bir şeyi alamıyorum tavuk bile :( kalbi temiz sevgili bir arkadaşımız yarın oğluma gönüllü mama yollayacak sağ olsun. Onlar bitene kadar bende iş bulmuş, mama almış olurum :))

BalliBadem

Tavuk taşlık ciğer alıp kaynatıp mama yapabilirsiniz buzluğa poşetlersiniz günaşırı yer böylece eksik kapanır

BalliBadem

Üzülmeyin hep öyle beslenen yada daha kötü beslenen kedilerde var

Natkarat

Önemli bir sorun olmuyor merak etmeyin. Siparişin gecikmesi ya da benim geç fark etmem gibi nedenlerden dolayı zaman zaman birkaç gün kadar market mamasıyla (purina, whiskas, friskies) beslemiştim. Sorun olmadı ama çok hoşuna gitmemişti o ayrı. Hoşuna gitmese bile bizimki biraz midesiz ve obur olduğu için gün sonunda bitirmiş oluyordu orası ayrı konu. :D

Anonymus552223

Ilk gunlerde kusma yapabilir ama kalici hasar birakmaz ya

Alaracatlover

Lider markasının trendliner kedi mamasını öneririm