Kedi Ve Köpek İç Parazit Hapı Ense Damlası

Katya06

Arkadaşlar iç parazit hapını kendi yutturan ve ense damlasını kendi damlatanlar için soruyorum. Daha önce hiç almadım acaba ismi nedir hangi marka?

3 CEVAP

sarmanbirkedi

Veterinerinizden isteyin veya ona sorun bence

sarmanbirkedi

Çünkü petshop veya internette satilanlara güven olmaz

lwb

Kendiniz uygulayacaksanız klinikten alın muhakkak ayrıca dış parazit olmadığı sürece kedinize damla yapmayın, boşa zehir.
Ben görmedikçe yaptırmıyorum bu zamana kadar da bir kere gördüm.
İç paraziti de senede iki defa yaptırıyorum, ikisi de zehir ve tedavi amaçlı kullanılan zehirlerdir önlem olarak değil.