Kızım Ödül Maması Yiyince Kusuyor

Zuhalkrnz

Prof marka stick ödül mamasını kızlarım çok seviyor yanlız mia son 3 yemesinde de kustu ilkinde çok halsiz kaldı diğerlerinde sadece su gibi kustu neden olabilir ilk zamanlar böyle bi sorunumuz yoktu

6 CEVAP

LadyAndCat

Mama değişikliğine karşı çok hassastır. Mama değiştirirken bile alıştırarak birkaç günde verilir.
Bazı kediler daha hassas oluyorlar bundan dolayı kusma olabilir.
Normal mamada da kusma yaşıyorsanız veterinere gitmelisiniz.

Zuhalkrnz

Normal mamada sıkıntı yaşamıyoruz ama haaftada 1 ödül maması veriyorum onda sıkıntı yaşıyoruz

Catloveerr

Proof cat vermeyin bence. İçerisinde şeker var. Reflex ya da bonacibo sticks deneyebilirsiniz. Ben proof cat denedim hiçbi kedi ağzına sürmedi. Burdan da biri içinden saç teli çıktığını söylemişti. Güven vermedi hiç.

pinarcaya

Mama bozuktur belki.

Zuhalkrnz

Sadece mia kusuyor şans hiç kusmadı farklı paket açtım yine kustu

lwb

Başka bir marka deneyin