Kedimin Göbeği Sarkık

nsnci

**Merhaba 5 Aylık erkek tekir kedim var. 2.5 aylıkken veteriner kliniğinden sahiplenmiştim.

N&D yavru kedi maması kullanıyorum. 1 ay önce fark ettim göbeğinde ki sarkıklığı , fazla mama verdiğim için yağ mı yapmış yoksa hastalık felan mı bilgisi olan varsa yazabilir mi ?**

Ek soru: Kedim kuyruğunu emiyor. Bazı forumlara baktım annesi olmadan büyüdüğü için /annesini özlediği için yazılar okudum ama çözümünü bulamadım.

8 CEVAP

lwb

Erkeklerin kısırlaştırma işlemi testislerden yapılıyor, bir sıkıntı olmaz ama kilosuna dikkat edin

muffincookie

Ah o sarkıklık.Bizdede var.Dombiklijltendir o.

pinarcaya

Dombiklikten degil soyluluktan:D

Sselin1

Bölgesel yağlanma hepimizin çilesi :))

lwb

Onlar yağ, benim kedimde de var, ellerimi de emer içgüdüsel bir hareket bu, anneli/annesiz kediler yapıyor

Alaracatlover

Sanırım bir sıkıntıso yoksa biri göbüşko yapmışş:))

nsnci

Bu kadar yağ sıkıntı yapar mı 2 ay sonra kısırlaştırmayı düşünüyorum , ameliyata bi sıkıntısı olur mu ?

pinarcaya

O sarkiklik benim kedimde bebekliginden beri var :D bi ihtimal fitik olabiliyormus. Veterinere goturdugunuzde muayene ettirirsiniz ama buyuk ihtimal yagdir. Soylu kedilerde bu sarkikliktan oldugunu duymustum:D