En Ucuz 15 Kg Mama???

Gokberk39

Öğrenciyim, gün geçtikçe artıyor baktığım kedilerin sayısı. Önüne geçemiyorum artık. Önceliğim kalite değil , öncelik doymaları olacak şekilde en ucuz mama??

8 CEVAP

bihtercik

econature

LadyAndCat

Önlerinde sadece yemek olsun derseniz: Paw Paw, Enjoy, Pro Line,
Trendline, Reflex , Bona Cibo.
Sağlık derseniz hiçbiri:))

fadime35

Enjoy

LadyAndCat

Unutmadan mümkün olduğunda kuru mamayı yaş mamayla karıştırarak verin çünkü sokaktaki kedilerin en büyük sorunu temiz içme suyu. Mama değil.

Catloveerr

Ormanamama, patifood, canpet gibi mama kumbaraları var. Bir göz atın bağış yapanlar oluyor bir kilo iki kilo gibi ve on beş kilo olunca mama size ulaşıyor. Çok sayıda kedi köpek bakanlar böyle destek alıyorlar.

BalliBadem

En ucuzu pawpaw 75 tl
Ama mito 114 tl derim
En ucuz ve kaliteli yaş mamada **********nınki cidden içeriği güzel tanesi 4.5
Bence ufak boy pawpaw alın yerlerse onu kullanın yemezlerse mito alın aradada yaş mama alın mis gibi olur

cagdan

https://m.facebook.com/476244149538963/photos/a.482112298952148/664339597396083/?type=3&tn=-R Bizim mahallede satıyor bence efektif. Gece buz gibi oluyo sokaklar içleri ısınsın mideleri dolsun

cagdan

https://m.facebook.com/476244149538963/photos/a.482112298952148/664339597396083/?type=3&tn=-R Bizim mahallede satıyor bence efektif. Gece buz gibi oluyo sokaklar içleri ısınsın mideleri dolsun