Hamile Kedime Mama

Deliladilan

Şu an N&D düşük tahıllı balıklı kullanıyorum. Yavru maması vermek gerekiyormuş fakat tavuk kedime dokunuyor. Baktığımda sadece Hill's in ton balıklı maması var onda da et oranı büyük ihtimal %1 falandır (ısınamadım hiç o markaya). Önerilerinizi bekliyorum. :(

Veterinerlerin hepsi farklı telden çalıyor biri başka mamanın tavuksuzunu kullanın dedi biri de şimdiki mamasıyla karıştırıp verin dedi. biri şimdilik bir şey olmaz doğurunca yavru mamasına geçin dedi.

2 CEVAP

lwb

N&D nin yavru kedi maması ve yetişkin mamasıyla arasındaki fark tanecik boyutu, o yüzden devam edebilirsiniz

Sselin1

lwb nin dedigi gibi n&d dusuk tahilli kitten mama icerigne sahip zaten. Ama daha yüksek proteinli olsun derseniz n&d tahilsizde kullanabilirsiniz. Tercih meselesi kitten mamalrinin protein oranlari markadan markaya degisiyor. Tabi yas mama veriyorsaniz protein orani artar zaten.