Kedi Vitamin Macunu Taviyesi

merhaba siteye yeni üye oldum soru cevap kısmı çok hoşuma gitti. Uzun süredir vitamin macunu arayışındayım bu konudaki deneyimlerinizi öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler

10 CEVAP

radagast

ben "Gimcat Multi Vitamin Paste 12 Vitaminli" 'i kullandım, ve şiddetle tavsiye ederim. fakat alırken "malt paste" ile karıştırmamak gerek.

baharrson

Her macunu sevmiyorlar ama patisine sürünce mecburen yiyorlar,

bende gimcat kullandım memnunum ama fiyatı biraz yüksek daha uygun fiyatlı bir ürün olsa fena olmazdı

Şuanda 5 aydır aralıksız gimcat multivitamin macununu veriyorum kaliteli bir macun öneririm ama ilk başta yememişti bende maltla vitamini karıştırarak verdim şuanda alıştı

Kuzucansu44

Kesinlikle gimcat öneririm

@787891 malt ve macun beraber ağır olmaz mı?

baharrson

@serapkorkmaz5858 haftada 1 verilirse olmaz ben veriyorum

Kedime bence ağır olmuyor ben saat 6 gibi malt sonra gece 11 12 arasında multivitamin veriyorum

farklı saatlerde vermek mantıklıymış birazda tüy sorunumuz var ona iyi gelir umarım

pinarcaya

Gimcat ve ya beaphar aliyorum.