Dişi Kedimi Kısılaştırmak İstiyorum

Anket

Yapalar
(3 oy)
Yapmazlar
(0 oy)
Ücreti 100 200 TL arası
(0 oy)
Ucreti fazladır
(1 oy)
Toplam (4 oy)

Kesimi kisilastirmak istiyorum fakat ücreti fazla bununla ilgili bilgi almak istiyorum kedimi ebede bakıyorum fakat belediye ücretsiz yapıyormuş sizce ücretsiz yaparlarmi

6 CEVAP

BalliBadem

Sokakta bi kedi kısırlaştırılnaya getirilse kısır mı değil mi bilmek için
Misal bi kedi kısırlaştırıldı sokağa salındı 1 sene sonra kısır olduğu bilinmediği için bidaha ameliyata alındı bunu önlemek için

LadyAndCat

Damla Hanım;
Sizden ricam ve tavsiyem kedinizi bedava kısırlaştırmaya kalkmayın çünkü bu özel hak sokak kedileri için. Ücretli olarak 250-300 Liraya kısırlaştırılır ve de kedinizin kulakları kesilmemiş olur. Bedava kısırlaştırma talep ettiğinizde kedinizin kulaklarını kesiyorlar.
250 lira kadar bir şeyi herkesin bulabileceğini düşünüyorum.
Randevu alın şimdiden çünkü iki ay sonra ameliyat günü veriliyor.
İBB HAYVAN HASTANESİ 02124537371

BalliBadem

Ben yaptırttım ama her belediye iyi değil ben Ankara kurtuluşta yaptırttım
Kedini sahiplendiğim kadın bi sürü sokak kedisi bakıyor hepsinide orda ameliyat ettiriyormuş yani güvenilir
Tek kulağının ucunu kesiyorlar

@ballibadem neden kesiyorlar ki olayı ne? Çünkü bende görüyorum instagramda falan kedilerin bir kulağının ucu falan yok

LadyAndCat

Sokak hayvanları ücretsiz olarak kısırlaştırılıp sokağa tekrar salınıyor çünkü sahipsiz. Amaç: Sokaktaki canlı nüfusunu kontrol altına almak.
Kedilerin Kulaklarının ucu kesilir.
Sokaklardan bir şekilde barınağa veya belediyelere getirilirlerse tekrar kısırlaştırma işlemine sokulmamaları için...

Teşekkür eder yanı kedi kulaklari kesiyorlar anladım fakat bide İstanbul tarihte uyguna kesiyorlar öyle biliyorum dogrumu